Vyklízení pozůstalosti

Pokud řešíte vyklízení pozůstalosti raději tuto činnost přenechte profesionální firmě a nechte starosti spojené s likvidací pozůstalosti na někom jiném.

Vyklízení a likvidace pozůstalosti. Nebuďte na to sami!

Jeden z hlavních důvodů proč vyklízení pozůstalosti nechat na profesionální firmě je ohled na vaše emoční zatížení. Chápeme že v tuto těžkou chvíli nemáte náladu ani čas na úklid a vyklízení nemovitosti. Pomůžeme Vám s kompletním vyklizením a je jedno jestli jde o byt, dům či sklep. Stačí jen říci jestli chcete něco uchovat a o ostatní se již postaráme. Víme, že budete potřebovat jak čas tak i energii na spoustu jiných formalit v suvislosti s úmrtím vaší blízské osoby. Nebojte nejste na to úplně sami. S vyklízením a likvidací pozůstalosti vám pomůžeme.

Jaký bude rozsah vyklízení pozůstalosti?

Zamyslete se co byste si rádi po blízké osobě schovali. Také je důležité si rozmyslet co budete s danou nemovitostí dělat dál. Můžete ji pronajmout, prodat, nebo třeba zrekonstruovat pro svoje využití. A podle toho se odvíjí rozsah vyklízení. 

Co všechno tedy budeme vyklízet?

To záleží pouze na vašem přání. Umíme ekologicky zlikvidovat téměř vše. Nábytek, koberce, spotřebiče, oblečení a další věci. Podle rozsahu zvolíme vhodný dopravní prostředek. Při drobných likvidacích bude stačit dodávka no a při velkém vyklízení přistavíme dostatečně velký velkoobjemový kontejner.

S námi vše proběhne velmi rychleji a efektivněji, než kdybyste pozůstalost vyklízeli svépomocí. Postaráme se o vše. Přistavíme kontejner, vyklidíme požadované prostory a pak vše odvezeme na skládku či do sběrného dvora. 

Cena vyklízení pozůstalosti

Pokud dokážete odhadnout rozsah vyklízení dokážeme Vám vypočítat cenu rovnou po telefonu. Nebo využijte kontaktního formuláře níže a my Vám cenu rádi spočítáme. Pokud Vás cena vyklízení pozůstalosti zajímá jen orientačně můžete se podívat do našeho ceníku likvidací a vyklízení.

Vyklízení pozůstalosti, likvidace pozůstalosti

Vyklízení a likvidace pozůstalosti. Vyklízení bytů, domů, sklepů, půd či kanceláří. I této těžké práce se nebojíme. Podívejte se sami.

Potřebujete pomoci s vyklizením pozůstalosti? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná