Stěhování Střední čechy

Z Kladna do Kolína? Z Příbrami do Klánovic? Pro nás žádný problém. Hledáte spolehlivou firmu, která zajistí stěhování po středních Čechách? Už jste ji našli!

Stěhování střední Čechy

Stěhování z Kladna do Poděbrad, z Kolína do Říčan …. S námi ANO!

I přesto že jsme pražská firma, tak vzhledem k našim nízkým cenám se Vám s námi vyplatí stěhovat i v rámci Středočeského kraje. A nejde jen o stěhování domácností, ale i o stěhování firem, těžkých břemen, skladů, obchodů, chat či chalup a čehokoliv jiného co by jste potřebovali přestěhovat.

Profesionální stěhovací služby

Jsme maximálně opatrní na Vaše věci i na prostory ve kterých pracujeme.

Stěhované předměty zabezpečujeme obalovými materiály a přenášíme na speciálních popruzích.

Nástavby stěhovacích vozů jsou upraveny pro stěhovací účely, jsou také vybaveny dekami, kartony a pásy pro zabezpečení při přepravě. Přepravované věci skládáme tak, aby se při přepravě předešlo sebemenšímu posunu v nákladovém prostoru. Ať už se jedná o stěhování několika skříní, velkého bytu nebo celého domu můžete se spolehnout na to, že Vaše věci jsou v rukou profesionálů.

Cena stěhování

Otázka peněz je nejen dnes důležitá a my chápeme, že stěhování Vám nemůže výrazně narušit rozpočet. Proto máme příznivé ceny a nabízíme slevy pro studenty,seniory a rodiny s dětmi. Účtujeme dle pevného ceníku, bez skrytých příplatků. Odhadní cenu služby nebo cenový tarif prací Vám vždy sdělíme předem. Účtování je přehledné na základě předchozí domluvy.

Průběh stěhování po středních Čechách od začátku do konce

1a. Zavolejte nám

Pokud potřebujete předběžné informace ohledně stěhování Vaší domácnosti je nejlepší nám zavolat. Vyslechneme Váš požadavek, zeptáme se na základní informace k celému stěhování.

l

1b. Vyplňte formulář

Pokud máte jasnou představu co chcete a potřebujete vyplňte poptávkový formulář. Nezapomeňte vyplnit kolonku s telefonním číslem a emailem.

w

2. Co od nás můžete při prvním kontaktu očekávat?

Předběžné zhodnocení, případně žádost o další specifikaci. V případě zájmu nastínění podmínek a radu s přípravami.

 

U

3. Prohlídka

Mimo Prahu možná pouze pří velkém stěhování, po předchozí komunikaci s předběžně dojednanými podmínkami.

 

4. Nabídka

Nabídku vypracujeme na základě Vašich požadavků. Pokud pro Vás bude nabídka vyhovující, můžeme si potvrdit termín stěhování.

 

+

5. Před stěhováním

Nahlédněte do sekce tipy a rady. Pokud by jste měli nějaký problém, hlavně se nestresujte, zavolejte nám a vše společně vyřešíme. Pokud budete mít jakýkoliv jiný dotaz. Neváhejte volat. Na vše odpovíme.

*

6. Stěhování

Přijedeme ve smluveném čase, začneme balit, demontovat, nakládat a v opačném pořadí na nové adrese. Nic složitého! Podstatná je předchozí domluva, naplánování prací a celková příprava.

/

7. Po stěhování

Vše už má své místo. Ještě zbývá vybalit věci s krabic a je hotovo. Platba se odvíjí od původní domluvy, účtování je jasné a přehledné.

8. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi když nás doporučíte dál.Děkujeme Vám!

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná