Stěhování Praha 9

Rádi zajistíme i vaše stěhování. Rychle, spolehlivě a za férovou cenu

Spolehlivá stěhovací služba pro Prahu 9

Rychle, spolehlivě a za rozumnou cenu. Přesně takto přestěhujeme i Vaši domácnost, kancelář, hotel, restauraci nebo cokoliv jiného si budete přát. Volejte a nechte starosti se stěhováním na nás. Přestěhujeme vše od garsonky po celý dům. Přijedeme k Vám na prohlídku, vše společně naplánujeme a domluvíme.

Nabízíme stěhovací služby nejen v lokalitách Prahy 9, jako jsou Prosek, Hrdlořezy, Vysočany a Střížkov, ale i ve zbývajících částech města. Jsme etablovanou pražskou firmou s význačnou specializací na stěhování v této oblasti. Jestliže upřednostňujete spolehlivost, ochotu a osobní přístup, obraťte se na naše týmy stěhováků společnosti Vektos.

Stojíte před otázkou, jak bez starostí, námahy a stresu provést přesun nábytku, osobního majetku či celého bydlení v rámci oblasti Prahy 9? Nemusíte mít žádné obavy, jsme zde pro vás!

Naše stěhovací služba se bez problémů vypořádá s přesunem vybavení celé domácnosti, kanceláře, úřadů i obchodu. A to nejen mezi podlažími budovy, v rámci čtvrti, ale i po celé Praze. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Současně jsme si vědomi hodnoty vašeho času a financí, a proto nabízíme cenově dostupné řešení, které nejen šetří vaše prostředky, ale také váš čas. Naši službu zahrnuje plný servis, stěhování na klíč, nebo jen přesun menších předmětů.

Naše týmy stěhováků s péčí a odborností přemístí vaše věci. Disponujeme menšími i většími stěhovacími vozy, což nám umožňuje obratně manévrovat i na úzkých a přeplněných parkovištích na sídlištích. Zároveň jsme zodpovědně a dostatečně pojištěni pro všechny možné situace. Jsme zde, abychom přidali ruku k dílu na začátku vaší nové etapy!

 

Stěhování Praha

Cena stěhování na Praze 9

Pro představu se podívejte do našeho ceníku.

Budete-li mít zájem o výpočet přesné ceny, zavolejte nebo vyplňte nás poptávkový formulář a my Vám cenu spočítáme.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

w

1. Kontaktujte nás

Potřebujete přestěhovat? Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář nebo pošlete email a sdělte nám co pro Vás můžeme přesně udělat.

l

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malé stěhování, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu stěhování, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

.

5. Průběh stěhování

Přijedeme ve smluveném čase. Stěhování probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací, účtování je jasné a přehledné.

.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Máte zájem o stěhování? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

O jak velké stěhování se jedná

O jak velkou se jedná domácnost

Před realizací Vámi zvolené služby ve většině případů doporučujeme osobní schůzku, respektive prohlídku stěhovaných prostor a předmětů. V případě, že o prohlídku nemáte zájem, nebo není z jakéhokoliv důvodu možná, pokračujte prosím dále.

Výtah

Možnost parkování (min. 8 minut)

Výtah

Možnost parkování (min. 8 minut)

Demontáž nábytku

Opětovná montáž

Těžká břemena nad 90kg

Odvoz věcí na sběrný dvůr

Zapůjčení krabic a obalových materiálů

Bublinková folie na křehké předměty

Jak si převezmu obalový materiál

Vyberte si:

10 + 9 =

Stěhování Vektos

Vektos je profesionální firma, která nabízí širokou škálu služeb. Hlavním bodem našeho podnikání jsou stěhovací služby. Stěhování provádíme na velmi vysoké úrovni a za zajímavé ceny. I další služby které nabízíme jsou té nejvyšší kvality. Ať se jedné o autodopravu, montáže nábytku či likvidace a vyklízení.

Sledujte nás na Facebooku

Máte dotaz? Napište nám!