Stěhování Praha 7

Rádi zajistíme i vaše stěhování. Rychle, spolehlivě a za férovou cenu

Spolehlivá stěhovací služba pro Prahu 7

Rychle, spolehlivě a za rozumnou cenu. Přesně takto přestěhujeme i Vaši domácnost, kancelář, hotel, restauraci nebo cokoliv jiného si budete přát. Volejte a nechte starosti se stěhováním na nás. Přestěhujeme vše od garsonky po celý dům. Přijedeme k Vám na prohlídku, vše společně naplánujeme a domluvíme. Před stěhováním Vám v případě potřeby dovezeme krabice a probalovací materiály.

Plánujete stěhování a hledáte opravdu důvěryhodnou firmu? Potřebujete stěhování bez starostí? Chcete mít vše v naprostém klidu a za rozumnou cenu? Stěhujeme domácnosti, firmy i kanceláře mezi budovami i v rámci objektu, sklady, obchody i těžká břemena. Jsme specialisté na stěhování i v lokalitě severně od historického centra Prahy, na levém břehu Vltavy, tedy v oblasti Prahy 7.

Máte v plánu stěhování v Holešovicích? Řešíte, jak rychle a bezpečně přesunout nábytek, osobní věci nebo kompletní domov v oblasti Prahy 7? Naše stěhovací služba hravě zvládne přesun těžkých břemen, cenných uměleckých předmětů a starožitností, bytu, kanceláře i obchodu.  Nabízíme ruku k dílu. Vše potřebné zabalíme, smontujeme, zapojíme a odstraníme.

Rozumíme Vašim potřebám a požadavkům, proto u nás vždy najdete jen ty nejlepší služby na profesionální úrovni. Máme stálé zaměstnance, kteří si umí poradit v každé situaci. Naši zkušení Vektos stěhováci jsou profesionálové, kteří budou s péčí a odborně zacházet s vašim majetkem.

Disponujeme jak menšími, tak většími stěhovacími vozy, což nám umožňuje bez problémů manévrovat i na úzkých a přeplněných parkovištích ve sídlištích. Dbáme na opatrnost nejen v historických budovách a jsme pojištění pro všechny případné situace.

 

Stěhování Praha

Cena stěhování na Praze 7

Pro představu se podívejte do našeho ceníku.

Budete-li mít zájem o výpočet přesné ceny, zavolejte nebo vyplňte nás poptávkový formulář a my Vám cenu spočítáme.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

w

1. Kontaktujte nás

Potřebujete přestěhovat? Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář nebo pošlete email a sdělte nám co pro Vás můžeme přesně udělat.

l

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malé stěhování, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu stěhování, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

.

5. Průběh stěhování

Přijedeme ve smluveném čase. Stěhování probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací, účtování je jasné a přehledné.

.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Máte zájem o stěhování? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

O jak velké stěhování se jedná

O jak velkou se jedná domácnost

Před realizací Vámi zvolené služby ve většině případů doporučujeme osobní schůzku, respektive prohlídku stěhovaných prostor a předmětů. V případě, že o prohlídku nemáte zájem, nebo není z jakéhokoliv důvodu možná, pokračujte prosím dále.

Výtah

Možnost parkování (min. 8 minut)

Výtah

Možnost parkování (min. 8 minut)

Demontáž nábytku

Opětovná montáž

Těžká břemena nad 90kg

Odvoz věcí na sběrný dvůr

Zapůjčení krabic a obalových materiálů

Bublinková folie na křehké předměty

Jak si převezmu obalový materiál

Vyberte si:

13 + 12 =

Stěhování Vektos

Vektos je profesionální firma, která nabízí širokou škálu služeb. Hlavním bodem našeho podnikání jsou stěhovací služby. Stěhování provádíme na velmi vysoké úrovni a za zajímavé ceny. I další služby které nabízíme jsou té nejvyšší kvality. Ať se jedné o autodopravu, montáže nábytku či likvidace a vyklízení.

Sledujte nás na Facebooku

Máte dotaz? Napište nám!