Stěhování Praha 4

Přestěhujeme vše co si budete přát jak po Praze 4, tak i po celé Praze. Stěhujeme rychle, spolehlivě a bezpečně. Jsme stěhováci Vektos.

Kdo jsme? Stěhováci pro Prahu 4.

Chystáte se na stěhování a hledáte spolehlivou firmu? Opravdu spolehlivou? Chcete stěhování bez starostí? Chcete vše v klidu a za rozumné peníze?

Stěhujeme byty, kanceláře, sklady, obchody.Zkrátka zajistíme vše co si představíte pod pojmem „stěhování“. Mimo Prahu 4 jezdíme po celé Praze, ČR i EU. 

 

Jak vypadá stěhování po Praze 4 v naší režii?

Nejprve si předáme základní informace. Buďto telefonicky nebo skrze náš poptávkový formulář.U menšího stěhování se dozvíte veškeré informace včetně cenového odhadu telefonicky nebo emailem.Pokud se jedná o větší stěhování, tak doporučujeme osobní schůzku respektive prohlídku na Vaší adrese.

Vše naplánujeme k Vaší spokojenosti, domluvíme termín a z poloviny je vyhráno. Samotné stěhování už proběhne dle plánu a během několika hodin máte věci na nové adrese.

 

Cena stěhování na Praze 4

Cena služby je individuální na základě Vašich přání. cenový odhad se dozvíte vždy před samotným stěhováním. Účtujeme dle pevného ceníku bez skrytých příplatků. Chcete-li si udělat přibližnou představu, nahlédněte do našeho ceníku.

Stěhování Praha 3, stěhovací vůz Vektos a znak Pahy 3

Jak probíhá stěhování domácnosti nejen v Praze 4

Stěhování Praha - Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka, Libuš, Nusle, Michle, Podolí

 

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem a požadavkem, jsme také jenom lidé a dokážeme se určitě dohodnout.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná