Stěhování Praha 3

Přestěhujeme vše co si budete přát jak po Praze 3, tak i po celé Praze. Stěhujeme rychle, spolehlivě a bezpečně. Jsme stěhováci Vektos.

Jsme profesionální stěhováci pro Prahu 3, prostě stěhování Praha 3

Chystáte se na stěhování a hledáte spolehlivou firmu? Opravdu spolehlivou? Chcete stěhování bez starostí? Chcete vše v klidu a za rozumné peníze? Tak to jste tu správně. Jsme zkušení a pečliví profesionálové, kteří si s Vaším přestěhováním poradí jedna, dvě…

 

Jak vypadá stěhování po Praze 3 v rukou profesionálů ?

Nejdříve by bylo dobré nás kontaktovat! Dohodneme prohlídku naším technikem, uděláme Vám finální cenovou kalkulaci, domluvíme si předběžný termín a řekneme si rozsah služeb, ať víte s čím můžete počítat. Můžeme pouze přistavit auto s řidičem / stěhovákem, nebo Vaše stěhování zajistit komplexně včetně zabalení věcí, montáží nábytku či odpojení elektroniky. Prostě stěhování na klíč!

S námi je vše o dohodě.

Stěhování po Praze 3, z kopce do kopce a parkování nenajdeš. Nás ale nic nezaskočí. S předstihem umisťujeme zábory parkovacích míst a předměty v nákladovém prostoru upevňujeme tak, aby nedošlo k jakémukoliv posunu a poškození Vašich věcí. A navíc jsme pojištění! Takže buďte v klidu.

Cena stěhování na Praze 3

Cena, o tu jde v mnoha případech až na prvním místě. U nás je cena férová! Volejte, pište, nebo vyplňte náš poptávkový formulář. Pokud stěhujete menší byt či kancelář, tak vše dohodneme po telefonu nebo emailem. U většího stěhování preferujeme prohlídku stěhovaných prostor naším technikem, abychom vše správně spočítali a zajistili. Cenový odhad Vám vždy sdělíme před samotným stěhováním.  Chcete-li si udělat přibližnou představu, nahlédněte do našeho ceníku.

Stěhování Praha 3, stěhovací vůz Vektos a znak Pahy 3

Jak probíhá stěhování domácnosti nejen v Praze 3

Stěhování Praha - Vinohrady, Žižkov

 

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem a požadavkem, jsme také jenom lidé a dokážeme se určitě dohodnout.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná