Stěhování Praha 2

Rádi zajistíme i Vaše stěhování nejen po Praze 2

Spolehliví stěhováci pro Prahu 2

Rychle, spolehlivě a za rozumnou cenu. To je stěhování po Praze s Vektosem.  A přesně tak přestěhujeme i Vaši domácnost, kancelář, hotel, restauraci nebo cokoliv jiného si budete přát. Volejte nám nebo napište a nechte starosti se stěhováním na nás.

Co a jak stěhujeme po Praze 2?
A ne jen po ní!

Přestěhujeme vše! Od garsonky až po celý dům. Od zasedačky po administrativní budovu. Od stolu až po celou restauraci. Tak to by už stačilo. Prostě stěhujeme vše na co si jen pomyslíte. Starosti hoďte za hlavu a dejte nám vědět. Přijedeme k Vám na prohlídku, vše společně naplánujeme a domluvíme. Před stěhováním Vám v případě potřeby dovezeme krabice a probalovací materiály.

Starosti při stěhování nechte na nás!

Na Praze 2 bývá velký problém s parkováním, proto nepodceňujeme ani tento aspekt a s předstihem umisťujeme zábor před Vaším domem. Zkušení řidiči nemají problém ani v úzkých uličkách.  A nemusíte mít starosti ani o historické domy. Vše důkladně naplánujeme a samotné stěhování už proběhne raz, dva…. a během pár hodin máte veškeré věci na nové adrese, ať už je to kdekoliv.

 

Cena stěhování na Praze 2

Pro představu se podívejte do našeho ceníku. To by měl být Váš první krok. Budete-li mít zájem o výpočet přesné ceny, zavolejte nebo vyplňte nás poptávkový formulář a my Vám cenu spočítáme. Nemusíte mít žádné obavy. Cena je finální, my si na žádné vícepráce nehrajeme. Tak na co čekáte? Jdeme stěhovat!

Stěhování Praha 2, stěhovací auto Vektos a znak Prahy 2

Jak probíhá stěhování domácnosti nejen v Praze 2

Stěhování Praha 2 - Nové Město, Nusle, Vinohrady, Vyšehrad

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem a požadavkem, jsme také jenom lidé a dokážeme se určitě dohodnout.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná