Stěhování Praha 10

Rádi zajistíme i vaše stěhování. Rychle, spolehlivě a za férovou cenu

Spolehlivá stěhovací služba pro Prahu 10

Poskytujeme stěhovací služby nejen v rámci Prahy 10, jako jsou Vršovice, Strašnice, Vinohrady a Michle, ale naše působnost sahá i do dalších částí města.

Jsme uznávanou pražskou firmou se značnou odborností v oblasti stěhování v této lokalitě.

Pokud kladete důraz na spolehlivost, ochotu, rozumné ceny a osobní přístup, neváhejte kontaktovat naše týmy stěhováků společnosti Vektos. Rádi pomůžeme.

 Hledáte řešení, jak bez starostí, zbytečné námahy a s ohledem na náklady realizovat přesun nábytku, osobního majetku či celé domácnosti v rámci oblasti Prahy 10? Jsme zde pro vás! Naše stěhovací firma Vektos dokáže bez problémů přemístit vybavení celých bytů, kanceláří, úřadů i obchodů, a to nejen uvnitř této oblasti, ale po celé Praze. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim konkrétním požadavkům.

Zároveň si uvědomujeme, jak důležitý je Váš čas a finanční efektivnost, a proto nabízíme cenově dostupné řešení. Umíme stěhovat i levně. Naše služby zahrnují kompletní servis, služby stěhování od A do Z, nebo jen přesun menších předmětů.

Naši kolegové jsou odborníci s pečlivým přístupem, kteří precizně přemístí vaše věci. Máme k dispozici vozový park s menšími i většími stěhovacími vozy, což nám umožňuje obratně manévrovat i na úzkých cestách a přeplněných parkovištích ve vaší lokalitě.

Jsme zodpovědně a dostatečně pojištěni pro všechny možné nečekané situace.

Stěhování Praha 10

Cena stěhování na Praze 10

Pro představu se podívejte do našeho ceníku.

Budete-li mít zájem o výpočet přesné ceny, zavolejte nebo vyplňte nás poptávkový formulář a my Vám cenu spočítáme.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

w

1. Kontaktujte nás

Potřebujete přestěhovat? Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář nebo pošlete email a sdělte nám co pro Vás můžeme přesně udělat.

l

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malé stěhování, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu stěhování, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

.

5. Průběh stěhování

Přijedeme ve smluveném čase. Stěhování probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací, účtování je jasné a přehledné.

.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Máte zájem o stěhování? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.

Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

O jak velké stěhování se jedná

O jak velkou se jedná domácnost

Před realizací Vámi zvolené služby ve většině případů doporučujeme osobní schůzku, respektive prohlídku stěhovaných prostor a předmětů. V případě, že o prohlídku nemáte zájem, nebo není z jakéhokoliv důvodu možná, pokračujte prosím dále.

Výtah

Možnost parkování (min. 8 minut)

Výtah

Možnost parkování (min. 8 minut)

Demontáž nábytku

Opětovná montáž

Těžká břemena nad 90kg

Odvoz věcí na sběrný dvůr

Zapůjčení krabic a obalových materiálů

Bublinková folie na křehké předměty

Jak si převezmu obalový materiál

Vyberte si:

14 + 13 =

Stěhování Vektos

Vektos je profesionální firma, která nabízí širokou škálu služeb. Hlavním bodem našeho podnikání jsou stěhovací služby. Stěhování provádíme na velmi vysoké úrovni a za zajímavé ceny. I další služby které nabízíme jsou té nejvyšší kvality. Ať se jedné o autodopravu, montáže nábytku či likvidace a vyklízení.

Sledujte nás na Facebooku

Máte dotaz? Napište nám!