Stěhování Praha 1

Zajišťujeme stěhování nejen v rámci Prahy 1, ale samozřejmě po celé Praze. Jsme pražská firma a stěhování po Praze 1 je naší specializací. Hledáte li spolehlivost, vstřícnost a lidský přístup obraťte se na nás, na stěhováky Vektos.

Stěhovací služba Praha 1

Lehce si poradíme se stěhováním bytu, kanceláře, hotelu nebo obchodu. Dle potřeb a přání balíme, montujeme, zapojujeme, likvidujeme. Jednoduše uděláme vše co je potřeba.  Pokud máte obavy z ceny, nebojte se, umíme i levné stěhování, které Vám ušetří nejen peníze, ale i čas.

Naši, tedy vaši 🙂 stěhováci jsou pečliví a zkušení profesionálové, kteří se o vaše věci postarají lépe než o své vlastní. Disponujeme i menšími stěhovacími vozy, nepřekvapí nás tedy úzké uličky Starého Města ani
úzké vjezdy do dvorů starší zástavby. Jsme také velmi opatrní v prostorách historických budov a pro všechny případy jsme samozřejmě dostatečně pojištěni.

Cena stěhování po Praze 1

Cena stěhování se odvíjí od domluveného rozsahu služeb. Můžeme Vám dovézt krabice a
obalový materiál, rozmontovat skříně, nábytek důsledně obalit, vše převézt, smontovat a
umístit dle přání. Cena se tedy dá určit vždy až na základě informací od Vás, a to buď
telefonicky, skrze náš formulář nebo nejlépe na prohlídce.

Rozumíme Vašim potřebám a požadavkům, proto u nás vždy najdete jen ty nejlepší služby na profesionální úrovni. Máme stálé zaměstnance, kteří si umí poradit v každé situaci.

Nezaskočí je stěhování čehokoliv – bytů, domů, kanceláří nebo skladů. Nezaskočí je ani cesta – úzké uličky, tramvajové koleje, ani hustý provoz. Pokud půjde o stěhování v historické budově (a nejen v ní), profesionalita našich zaměstnanců zaručí bezproblémový chod celé akce a jako celkové krytí máme samozřejmě skvělou pojistku.

 

stěhování Praha 1 stěhování po Praze 1

Stěhování Praha 1 - Hradčany, Malá Strana, Nové Město, Staré Město, Josefov

 

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem a požadavkem, jsme také jenom lidé a dokážeme se určitě dohodnout.

 

 

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná