Stěhování Praha

Stěhujeme cokoliv si budete přát. Stěhujeme kamkoliv po celé Praze. Když stěhování, tak od profíků Vektos.

Sháníte spolehlivé stěhování po Praze a okolí

Už nemusíte. Nejste si jisti? Máte obavy? Mnohokrát jsme slyšeli, že je lepší vyhořet, nežli se stěhovat? Nebojte. Už mnohokrát jsme dokázali, že to nemusí být pravda. Pokud máte ty správné stěhováky. Ano. Nás, stěhování Vektos! Máme za sebou stovky zakázek stěhování a to nejen po Praze. Také máme stovky spokojených zákazníků. Hold 10 let zkušeností je 10 let zkušeností. Navíc spokojenost Vás, našich zákazníků je důvod, proč se každé stěhování snažíme zvládnout na 110%.

Kdo tedy jsme? Jsme stěhování vektos!

Jsme parta nadšených stěhováků. Jsme profesionální stěhovací služba. Jsme spolehlivý a pracovití stěhováci, které práce baví. Prostě jsme stěhování Vektos. Pokud nás chcete vidět v akci koukněte na naše reference.

Plánujete stěhování? Určitě si přečtěte pár tipů a rad, ať na nic nezapomenete. A obzvlášť si dejte pozor na vhodné výběr stěhovací firmy.

A co stěhujeme? Byty, domy, firmy i kanceláře

Dalo by se říci cokoliv. Ale nejčastěji stěhujeme byty, kanceláře, sklady, obchody, školy, hotely a těžká břemena.  Jenám jedno jestli stěhujeme nábytek, šanony nebo umělecká díla. Vždy ale stěhujeme na 100%. Takže co tedy děláme? Zkrátka vše co si představíte pod pojmem stěhování.

A kam stěhujeme? Stěhujeme po Praze, ČR i Evropě

No popravdě téměř kamkoliv! Ale hlavně se specializujeme na stěhování po Praze a okolí. Ale umíme to i po celé České Republice a Evropské unii. Běžnou součástí každého stěhování s námi je pečlivé obalení nábytku, jeho demontáž a montáž v případě větších kusů, odpojení spotřebičů a rozmístění všech věcí na nové adrese dle vašich přání. Takže nejsme jen obyčejní stěhováci, ale jsme stěhování Vektos.
Také můžeme zapůjčit krabice, zabrat parkovací místa, zabezpečit výtahy a pracovní trasy, upozornit sousedy na blížící se stěhování i vykomunikovat přístupové cesty se správou budov. Jednoduše zařídíme vše co je pro stěhování potřeba.

Můžeme se tady rozepisovat o tom jak jsme rychlí, spolehliví, pečliví a ve všech ohledech nejlepší. To je sice pravda :-), ale nebudeme se tu přeci chválit sami. Raději to necháme na vás, na našich spokojených zákaznících.

Stěhování Praha
Stěhování Praha

A co tedy na to říkáte vy? Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vše probehlo v naprostem pořádku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub (šéf stěhování Vektos) byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavně 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychlý, příjemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Potřebujete přestěhovat po Praze? Podívejte jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

w

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář nebo pošlete email a sdělte nám co pro Vás můžeme udělat.

l

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a je zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

.

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací, účtování je jasné a přehledné.

.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Cena stěhování po Praze

Jsou 4 možnosti jak zjistit cenu stěhování s námi.

Zavolejte nám

Pokud se jedná o menší objem práce, tak Vám přesný cenový odhad vypočítáme po několika dotazech po telefonu. Pokud se jedná o větší objem práce, tak Vám cenu spočítáme.

Na prohlídce

Osobní schůzka u Vás doma nebo v kanceláři, při které se s naším technikem na všem dohodnete a obdržíte přesný cenový odhad.

Nezávazná poptávka

Vyplňte náš rozšířený formulář a my Vám na základě informací z něj cenu během chvíle spočítáme.

Ceník stěhování

Nahlédněte do našeho ceníku. Zjistíte veškeré sazby a orientačně si můžete cenu vypočítat během okamžiku samy.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

5 + 10 =

* takto označená políčka jsou povinná