Stěhování Praha

Stěhujeme po Praze a okolí. Stěhujeme byty, domy, firmy, kanceláře i obchody po celé Praze. Když stěhování po Praze, tak od profíků z Vektosu.

Sháníte spolehlivé stěhování po Praze a okolí

Už nemusíte. Nejste si jisti? Máte obavy? Mnohokrát jsme slyšeli, že je lepší vyhořet, nežli se stěhovat? Nebojte. Už mnohokrát jsme dokázali, že to nemusí být pravda. Pokud máte ty správné stěhováky. Ano. Nás, stěhování Vektos! Máme za sebou stovky zakázek stěhování a to nejen po Praze. Také máme stovky spokojených zákazníků. Hold 10 let zkušeností je 10 let zkušeností. Navíc spokojenost Vás, našich zákazníků je důvod, proč se každé stěhování snažíme zvládnout na 110%.

Stěhování Praha. Kdo tedy jsme? Jsme stěhování VEKTOS!

Jsme parta nadšených stěhováků. Jsme profesionální stěhovací firma z Prahy. Jsme spolehliví a pracovití stěhováci, které práce baví. Stěhování Praha neboli stěhování po Praze je naše specializace. Prostě jsme stěhování Vektos. Pokud nás chcete vidět v akci koukněte na naše reference.

Plánujete stěhování? Určitě si přečtěte pár tipů a rad, ať na nic nezapomenete. A obzvlášť si dejte pozor na vhodné výběr stěhovací firmy.

A co stěhujeme? Byty, domy, firmy i kanceláře

Dalo by se říci cokoliv. Ale nejčastěji stěhujeme byty, kanceláře, sklady, obchody, školy, hotely a těžká břemena.  Jenám jedno jestli stěhujeme nábytek, šanony nebo umělecká díla. Vždy ale stěhujeme na 100%. Takže co tedy děláme? Zkrátka vše co si představíte pod pojmem stěhování.

Stěhování Praha
Stěhování Praha

Stěhování Praha – Stěhujeme po celé Praze a okolí

No popravdě vás přestěhujeme téměř kamkoliv! Ale hlavně se specializujeme na stěhování po Praze a okolí. Ale umíme to i po celé České Republice a Evropské unii. Běžnou součástí každého stěhování s námi je pečlivé obalení nábytku, jeho demontáž a montáž v případě větších kusů, odpojení spotřebičů a rozmístění všech věcí na nové adrese dle vašeho přání. Takže nejsme jen obyčejní stěhováci, ale jsme stěhování Vektos.

Také můžeme zapůjčit krabice, zabrat parkovací místa, zabezpečit výtahy a pracovní trasy, upozornit sousedy na blížící se stěhování i vykomunikovat přístupové cesty se správou budov. Jednoduše zařídíme vše co je pro stěhování potřeba.

Můžeme se tady rozepisovat o tom jak jsme rychlí, spolehliví, pečliví a ve všech ohledech nejlepší. To je sice pravda :-), ale nebudeme se tu přeci chválit sami. Raději to necháme na vás, na našich spokojených zákaznících.

A říkáte na stěhovací služby v Praze vy. Naši zákazníci

Pro hodnocení bychom potřebovali víc hvězdiček, ale nejsou tu. Firmu VEKTOS jsme si vybrali z několika nabídek a byla to skvělá volba.

Stěhovali jsme velký a plně vybavený 3+1. Že to bude ve výchozím místě 6. patro bez výtahu (odpojen majiteli domu), s tím se počítalo. Že se ale během přesunu porouchá výtah v cílovém místě už ne. Takže to 6. patro bez výtahu bylo nakonec na obou koncích. Stěhování začalo v sobotu ráno a skončilo v pondělí odpoledne. Všechno pečlivě zabaleno a naloženo. Pánové byli nesmírně milí, slušní, pracovití a dobře naladění, což jim navzdory okolnostem vydrželo po celou dobu. Konečná cena byla díky aktuálním okolnostem vyšší než původně domluvená, ale naprosto zaslouženě.

Firma nejen odvedla naprosto profesionální výkon, ale spolupráce byla fajn i po stránce lidské. Moc rádi doporučujeme.

Alena Kulhánková

Děkujeme Firmě Vektos za super stěhování a to ještě v termínu Velikonoc. 1.4. byl apríl, ale my jsme se přestěhovali z třetího patra a pánové byli vynikající. Doteď naše děti nechápou jak si pán hodil na záda velkou lednici a frčel po schodech až do auta. Doporučujeme. Rodina z Poděbrad

Blanka Stabler

Velmi spokojení. Jakub nepoužívá slova "problém, paninko, apod." Jedná profesionáně, rychle. Sám práci dobře organizuje. Nábytek si případně sám obalí tak, aby se při stěhování nepoškodil. Cena také velmi příjemná. Děkujeme.

Martina Křepelka

Byla jsem maximálně spokojená. Naprosto profesionální přístup, rychlé jednání a kvalitně odvedená práce. V dnešní době člověk rád ocení takové služby. Vřele doporučuji.

Jaroslava Novotná

Velmi profesionální služba. Stěhování z rodinného domu s točitým schodištěm do rodinného domu s ještě horším točitým schodištěm. Co nešlo dveřmi šlo oknem, co se nevešlo to mrknutím oka rozebrali a pak zase složili. Neslyšela jsem od nikoho z týmu jedinou připomínku že něco nejde nebo je to složité. Neslyšela jsem jediné slovo nadávky při práci. Zkrátka profíci. Je velmi povznášející v dnešní době natrefit na takovou službu. Děkuji Jakubovi Malému a jeho partě Vektos.

Renata Červenková

Potřebujete stěhování po Praze a okolí? Podívejte jak to probíhá?
Vezmeme to pěkně krok za krokem.

w

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář nebo pošlete email a sdělte nám co pro Vás můžeme udělat.

l

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a je zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

.

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací, účtování je jasné a přehledné.

.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Cena stěhování Praha

Jsou 4 možnosti jak zjistit cenu stěhování po Praze.

Zavolejte nám

Pokud se jedná o menší objem práce, tak Vám přesný cenový odhad vypočítáme po několika dotazech po telefonu. Pokud se jedná o větší objem práce, tak Vám cenu spočítáme.

Na prohlídce

Osobní schůzka u Vás doma nebo v kanceláři, při které se s naším technikem na všem dohodnete a obdržíte přesný cenový odhad.

Nezávazná poptávka

Vyplňte náš rozšířený formulář a my Vám na základě informací z něj cenu během chvíle spočítáme.

Ceník stěhování

Nahlédněte do našeho ceníku. Zjistíte veškeré sazby a orientačně si můžete cenu vypočítat během okamžiku samy.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná