Stěhování

Stěhujeme cokoliv. Stěhujeme kamkoliv. Přestěhujeme vás po celé ČR i Evropské unii. Stěhování od profesionálů Vektos.

Když Vás práce baví, je to vidět. Nás stěhování baví. Přestěhujeme cokoliv. Byty, firmy, sklady nebo těžká břemena. Stačí si jen vybrat.

stěhování bytů a domů

Stěhujete se do nového bytu či domu? Stěhování je fyzicky i psychicky náročné. Potřebujete spolehlivé stěhováky? Neváhejte a zkuste Vektos.

stěhování kanceláří

Potřebujete přestěhovat vaší firmu, kancelář nebo celé sídlo společnosti? Žádný problém. Pro stěhováky z Vektosu žádný problém.

stěhování těžkých břemen

Klavír, trezor, soustruh, kopírky i další těžké stroje zvládneme bez problémů. Stěhováci Vektos mají nejen zkušenosti, ale i potřebné vybavení.

haly a sklady

Přestěhovat halu, sklad či obchod není sranda. Ale s námi to hračka bude. Dokonalá příprava a organizace udělají i z tohoto stěhování pohodovou záležitost.

stěhování bytů a domů

Stěhujete se do nového bytu či domu? Potřebujete spolehlivé stěhováky? Neváhejte a zkuste stěhováky Vektos.

stěhování kanceláří

Potřebujete přestěhovat vaší firmu, kancelář nebo celé sídlo společnosti? Žádný problém. Máme dlouholeté zkušenosti právě se stěhováním firemních prostor.

stěhování těžkých břemen

Přestěhovat halu, sklad či obchod není sranda. Ale s námi to hračka bude. Dokonalá příprava a organizace udělají i z tohoto stěhování pohodovou záležitost.

stěhování těžkých břemen

Školy, posluchárny, učebny, kabinety. Přestěhujeme i celou školu. Vše zabalíme a převezeme a v novém objektu zas rozmístíme. V klidu a bez starostí.

hotely a restaurace

Přestěhovat restauraci či hotel není zrovna nejsnažší. Spostu nádobí, kuchyňského a dalšího  vybavení. Ale nebojte s námi to zvládnete!

stěhování starožitností

Starožitnosti, obrazy i další cenná díla je potřeba velmi dobře zabalit a ochránit. Vektos nabízí profesionální balící servis a bezpečnou přepravu.

stěhování na klíč

Chcete se přestěhovat bez jakýchkoliv starostí? Nechce se Vám nic balit ani připravovat? Neváhejte a využijte služby „stěhování na klíč“. V klidu a bez starostí se stěhováky Vektos.

Stěhování není jen tak. Co všechno Vektos umí?

Přestěhujeme cokoliv a kamkoliv v rámci Prahy, ČR i EU. Vše provedeme kvalitně, rychle a za rozumnou cenu. A to není všechno. Standardně provádíme demontáže / montáže nábytku, odpojení / zapojení spotřebičů i elektroniky a další drobné práce spojené se stěhováním. Samozřejmostí je důkladné zabalení všech věcí tak, abychom předcházeli jakémukoliv poškození. Stále to není vše. V dohodnutá den Vám přivezeme krabice, lepenky, přepravky a další obalové materiály. Pokud se Vám balit nechce, uděláme to za Vás. Na nové adrese vše rozmístíme podle potřeby a když si to budete přát smontujeme nábytek, zapojíme pračku, nebo naladíme vaší TV. Pokud máte zájem o ještě komplexnější službu, podívejte se na stěhování na klíč.

Nově spolupracujeme s firmou Dymas s.r.o., která pro Vás zajistí levné stěhování v Brně a okolí.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

w

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář nebo pošlete email. Napište nám co pro Vás můžeme udělat.

l

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín  lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

.

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Stěhování probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací, účtování je jasné a přehledné.

.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.