stěhování nábytku

Při stěhování nábytku záleží na jeho velikosti, materiálu a váze. Se stěhováním nábytku máme mnoho zkušeností a poradíme si i s velkými kusy jako jsou šatní skříně či obývací stěny.

Stěhování nábytku se stěhováky Vektos

Je stěhování nábytku náročné? To záleží na materiálu, velikosti a váze samotného nábytku. A taky na transportní trase, ale se vším si umíme poradit. Veškerý nábytek vyprázdníme, vyndáme volné díly, které zabalíme a stěhujeme zvlášť. Vetší kusy jako jsou skříně, obývací stěny či postele rozebereme, aby je bylo možné transportovat. Samozřejmostí je, že na nové adrese Vám veškerý nábytek opět složíme na místě, které si zvolíte.

Při stěhování nábytku vše dobře zabalíme, aby nedošlo k jeho poškození ani při manipulaci ani při samotném transportu. Využijte i vy našeho profesionálního balícího servisu. Určitě se to vyplatí.

A co Vám můžeme nabídnout dál? Třeba stěhování starožitného nábytku.

Se stěhováním starožitného nábytku míme bohaté zkušenosti. Proto víme, že je potřeba vše důkladně zabezpečit tak, abychom předešli jakémukoliv poškození v průběhu manipulace i přepravy. Právě k tomu slouží náš profesionální balicí servis, během kterého vytváříme obaly přímo “na míru” daným předmětům.

Důkazem kvality našich služeb je to, že jsme doposud neměli jedinou škodnou událost. To nehodláme měnit ani v budoucnu. Ale pro jistotu i pro Váš klid máme sjednané pojištění. Jak na stěhování, tak i na přepravu a manipulační prostory.

Stěhování nábytku

Jak levné stěhování Praha probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.
Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.
U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.
+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Stěhování nábytku je naše specializace. Podívejte se sami.

Často se říká, že je lepší 10 x vyhořet, než se jednou stěhovat.  S námi se budete stěhovat rádi. Podívejte se jak a co už jsme stěhovali.

A co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Pro hodnocení bychom potřebovali víc hvězdiček, ale nejsou tu. Firmu VEKTOS jsme si vybrali z několika nabídek a byla to skvělá volba. Stěhovali jsme velký a plně vybavený 3+1. Že to bude ve výchozím místě 6. patro bez výtahu (odpojen majiteli domu), s tím se počítalo. Že se ale během přesunu porouchá výtah v cílovém místě už ne. Takže to 6. patro bez výtahu bylo nakonec na obou koncích. Stěhování začalo v sobotu ráno a skončilo v pondělí odpoledne. Všechno pečlivě zabaleno a naloženo. Pánové byli nesmírně milí, slušní, pracovití a dobře naladění, což jim navzdory okolnostem vydrželo po celou dobu. Konečná cena byla díky aktuálním okolnostem vyšší než původně domluvená, ale naprosto zaslouženě. Firma nejen odvedla naprosto profesionální výkon, ale spolupráce byla fajn i po stránce lidské. Moc rádi doporučujeme.

Alena Kulhánková

Blanka Stabler

Velmi spokojení. Jakub nepoužívá slova "problém, paninko, apod." Jedná profesionáně, rychle. Sám práci dobře organizuje. Nábytek si případně sám obalí tak, aby se při stěhování nepoškodil. Cena také velmi příjemná. Děkujeme.

Martina Křepelka

Byla jsem maximálně spokojená. Naprosto profesionální přístup, rychlé jednání a kvalitně odvedená práce. V dnešní době člověk rád ocení takové služby. Vřele doporučuji.

Jaroslava Novotná

Velmi profesionální služba. Stěhování z rodinného domu s točitým schodištěm do rodinného domu s ještě horším točitým schodištěm. Co nešlo dveřmi šlo oknem, co se nevešlo to mrknutím oka rozebrali a pak zase složili. Neslyšela jsem od nikoho z týmu jedinou připomínku že něco nejde nebo je to složité. Neslyšela jsem jediné slovo nadávky při práci. Zkrátka profíci. Je velmi povznášející v dnešní době natrefit na takovou službu. Děkuji Jakubovi Malému a jeho partě Vektos.

Renata Červenková

Zaujalo vás naše stěhování nábytku? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná