Stěhování Slovensko

Obraťte se na profesionály se zkušenostmi s mezistátním stěhováním. Stěhování na i ze Slovenska pro Vás zařídí profíci z Vektosu!

Stěhování ze Slovenska do České republiky ? Z ČR na Slovensko? Přestěhujeme vše co si budete přát.

Ať už se chystáte stěhovat domácnost, firmu, sklad nebo třeba jen pár skříní a krabic, naše zkušenosti Vám ušetří starosti s plánováním a realizací na první pohled složitého stěhování.
Pokud je to možné, tak se u Vás před stěhováním zastavíme a celé stěhovaní důsledně naplánujeme.
Pokud prohlídka není možná, tak vše zvládneme naplánovat i po telefonu a emailu.

Stěhujeme do velkých měst jako je Bratislava, Košice, Žilina, Nitra či Poprad, tak jako do menších městeček a vesnic.

Disponujeme kvalitními a pravidelně servisovanými stěhovacími vozy. Nemusíte se tedy obávat nenadálých komplikací během přepravy.
Veškeré stěhované předměty důsledně balíme a zabezpečujeme v nákladovém prostoru stěhovacího vozu. Pokud máte zájem o stěhování bez starostí podívejte se na naše služby stěhovaní na klíč a předání bytu

Cena stěhování na Slovensko

Celková cena se vždy odvíjí od typu vozu, počtu pracovníků a spotřeby obalového materiálu. Největší položkou tohoto typu stěhování je vzhledem k vzdálenosti přeprava.
Cenový odhad sdělujeme vždy předem na základě prohlídky nebo poskytnutých informací. Pro předběžnou představu můžete nahlédnout do našeho ceníku.

Stěhování slovensko

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná