Stěhování rakousko

Obraťte se na profesionály se zkušenostmi s mezistátním stěhováním. Stěhování do i z Rakouska!

Stěhování z Rakouska do České republiky nebo naopak. S námi žádný problém.

Mezi všemi těmi starostmi s přesunem sebe nebo celé rodiny do jiného státu je stěhování oblečení a vybavení domácnosti to nejmenší.
Proto si tím zbytečně nepřidělávejte další starost a zavolejte si profíky.

Stěhování do Vídně či Salzburgu ? Do chalupy v podhůří Alp nebo k proslulým Rakouským jezerům ? Proč ne.

Vektos je specialista na mezinárodní stěhování. Dobře víme jak stěhování na velkou vzdálenost s přehledem zrealizovat. Jsme ti pravý pro zajištění i Vašeho stěhování. Veškeré Vaše věci důkladně zabalíme, vypracujeme packing list, vše naložíme a díky otevřenosti hranic jsme během pár hodin na místě. Na nové adrese Vám vše vybalíme a rozmístíme tak, aby jste po našem odjezdu měli co možná nejméně práce.

Cena stěhování do nebo z Rakouska

Dohodneme si rozsah služby na základě Vašich přání a finančních možností. Vymyslíme optimální stěhovací postup a předběžně spočítáme cenu. Stačí zavolat nebo vyplnit náš poptávkový formulář a už zítra se můžete stěhovat.

Stěhování rakousko

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná