Stěhování Německo

Rádi pro Vás zajistíme profesionální stěhování a přepravu k našim Německým sousedům a samozřejmě také z německa do ČR.

Přestěhujeme cokoliv z ČR do Německa i zpět

Díky zkušenostem a mnoha realizovaným zakázkám je stěhování do nebo z Německa jednoduchou záležitostí, kterou běžně zrealizujeme v 1-2 dnech. Poradíme si se stěhováním bytu, rodinného domu, ale i firmy, zboží nebo jiného vybavení.

Stěhujeme jak do velkých Německých měst jako je Berlín, Mnichov, Hamburk, Stuttgart, Norimberk, Drážďany, Dortmund, Brémy a dalších, tak i do menších měst a na venkov.

Před samotnou realizací je důležité vše důsledně naplánovat a domluvit. To je klíčem k úspěšné realizaci jakéhokoliv stěhování do Německa. Veškeré Vaše věci důkladně zabalíme, vypracujeme packing list, vše naložíme a díky otevřenosti hranic jsme během pár hodin na místě. Na nové adrese Vám vše vybalíme a rozmístíme tak, aby jste po našem odjezdu měli co možná nejméně práce.

Cena stěhování do Německa

Jako u každého zahraničního stěhování, tak i zde je nejdražší položkou přeprava. Záleží tedy, zda-li se stěhujete například z blízkých Drážďan nebo třeba až do přímořského Hamburku.
Cenu Vám vždy spočítáme a sdělíme předem.

Tak neváhejte a svěřte své stěhování do rukou opravdových profesionálů z Vektosu.

Stěhování Německo

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná