Stěhování po EU

Zajišťujeme stěhování do i ze zahraničí a to v rámci celé Evropské unie. Jsme odborníci na mezinárodní stěhování.

Stěhování v rámci EU

Plánujete stěhování z ČR do zahraničí nebo naopak ? Hledáte spolehlivou stěhovací službu s bohatými zkušenosti s mezinárodním stěhováním? Ten nejdůležitější krok máte za sebou. S dalšími už Vám pomůžeme.

Co stěhujeme ? Cokoliv. Kam stěhujeme ? Kamkoliv v rámci Evropské unie.

Zavolejte nám nebo napište. Rádi pro Vás zajistíme stěhování bytu, domu, kanceláře nebo čehokoliv co si budete přát, a to v rámci celé Evropské unie. Máme moderní vozový park a zkušené řidiče.                                                   O svůj majetek během manipulace a přepravy s námi nemusíte mít žádné obavy.

Jak vypadá mezinárodní stěhování v rukou profesionálů

Mnoha rozličnými zakázkami jsme „vyladili“ naše pracovní postupy tak, aby celé stěhování proběhlo vždy co nejefektivněji. Zásadní je vše důsledně naplánovat, a tím předejdejít pozdějším starostem. Pokud je to možné tak jako první je potřeba dohodnout prohlídku naším technikem se kterým se na všem domluvíte, který Vám poradí s přípravou, vyhotoví cenovou nabídku a bude mít na starosti celé Vaše stěhování.Pokud prohlídka není možná, je potřeba vše přesně specifikovat nejlépe s přiložením fotografii a dalších věcí podle typu stěhování. Dál už je to vždy individuální, ale můžete se spolehnout na to, že Vaše věci budou v rukou profesionálů.

Stěhování v rámci EU

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná