Stěhování Rakovník

Do Rakovníka bez stresu a s úsměvem. Přestěhujeme Vás po Rakovníce, do Rakovníka i z Rakovníka.

Stěhovací služby pro Rakovník a okolí

U stěhování je velmi důležité celý proces stěhování správně naplánovat a je jedno jestli jde o Rakovník či Pardubice. Díky dobrému plánování se dá předejít nežádoucím karambolům. My ve Vektos každé stěhování plánujeme do nejmenších detailů, proto si v klidu můžete dát nohy nahoru a sledovat, jak nám jde práce od ruky.
A opravdu nemusíte dělat vůbec nic, protože my všechno uděláme za Vás. Nemusíte rozkládat nábytek, nemusíte shánět po Rakovníku po známých krabice, ani si do nich věci sami zabalit. Od toho všeho jsme tu my, abychom Vám stěhování co nejvíce zpříjemnili.

Před samotným stěhováním si s Vámi domluvíme schůzku, na které si upřesníme všechny detaily a vymyslíme nejlepší plán. Klidně za Vámi dojedeme i mimo Rakovník, sami si řeknete, kde si chcete domluvit schůzku. Při stěhování přistavíme před dům zábory a zajistíme tak plynulý průběh akce. Veškeré vybavení nakládáme do pravidelně servisovaných vozů, které mají polstrovaný nákladový prostor, takže Vaše věci budou v bezpečí.
V naší široké škále služeb si určitě vyberete, nezabýváme se totiž jenom stěhováním, ale i autodopravou, vyklízením prostorů, nebo likvidací nepořádku. Jsme profesionální a velmi flexibilní, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoli dotazem.

Cena stěhování Rakovník

Na ceny se v dnešní době hledí nejvíce. My to chápeme, proto nabízíme slevy pro studenty, rodiny s dětmi, nebo seniory. Ceníky jsou k nahlédnutí na našich webových stránkách, pokud budete mít zájem o přesnější kalkulaci, neváhejte a zavolejte na naši linku.
Vzhledem k přidaným kilometrům se nevyplatí si nás volat k malému stěhování. (Pokud se nestěhujete do Prahy). U většího stěhování to je samozřejmě o něčem jiném a určitě se dohodneme.

Stěhování Rakovník

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná