Stěhování Příbram

Stěhujeme po Příbrami, do Příbrami i z Příbrami. Spolehlivost, profesionalita a férové jednání

Stěhovací služba pro Příbram a okolí

Zařídíme vše potřebné okolo stěhování. Naplánujeme, a následně zrealizujeme, celý proces od začátku až do konce s přesností a profesionalitou. Rozumíme Vašim požadavkům a snažíme se jim vyhovět, jak jen to je možné.

Svým zákazníkům nabízíme širokou škálu služeb sahající od přistavení vozu až po složení nábytku na novém místě, přičemž neopomíjíme zabalení věcí, odpojení spotřebičů, přivezení krabic, ani celkové odstěhování všeho vybavení a zabezpečení proti poškození při přepravě.

Disponujeme pravidelně servisovaným vozovým parkem. Naše auta mají polstrovaný nákladový prostor, aby při přepravě neutrpělo Vaše vybavená žádnou újmu. Naši stěhováci jsou velmi profesionální, za roky praxe už narazili na spoustu věcí a znají různé finty, jak stěhovat rychle a efektivně v Příbrami i kdykoli jinde.

S krabicemi si také nemusíte lámat hlavu, přivezeme je s sebou, dokonce i s nalepovacími štítky. Zabalíme veškeré vybavení, abyste Vy neměli vůbec žádné starosti. Pokud se při stěhování najde něco, co už nechcete, například starý nábytek, odvezeme ho a zlikvidujeme, abyste se opravdu nemuseli starat vůbec o nic. Nestěhujeme jenom v rámci Příbrami, ale v rámci celé EU.

Jsme velmi flexibilní a dokážeme se přizpůsobit všem požadavkům. Rádi Vám vyhovíme, i pokud to u jiných firem nebylo možné. Neváhejte a obraťte se na nás, společně určitě najdeme to nejlepší řešení.

Cena stěhování Příbram

Hlavním naším cílem je mít spokojené zákazníky, proto kromě profesionálních služeb máme i nízké ceny. Na našich webových stránkách najdete ceníky s rozepsanými pracemi. Pokud máte zájem o přesnou kalkulaci, zavolejte nám, nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách.

Vzhledem k přidaným kilometrům se nevyplatí si nás volat k malému stěhování. (Pokud se nestěhujete do Prahy). U většího stěhování to je samozřejmě o něčem jiném a určitě se dohodneme.

Stěhování Příbram

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná