Stěhování Nymburk

Stěhování po Nymburce a okolí? Jde to i jednoduše. Stěhování Vektos!

Stěhovací služby pro Nymburk a okolí

Stěhování ještě nikdy nebylo tak snadné, jako dnes. Už nemusíte řešit žádné zdlouhavé domlouvání s různými firmami, přičemž jedna má věci zabalit, druhé je má naložit a odvézt, třetí zlikvidovat nepotřebné a podobně. Zkoordinovat je a domluvit vše najeden den, to je prostě nadlidský úkol.

Proto jsme se ve Vektos rozhodli, že Vás zbavíme trápení a všechny tyto úkony uděláme za Vás, pod záštitou jedné firmy, rychle, levně a profesionálně. Už nemusíte na každý úkol hledat jinou firmu, my zvládneme vše.

Naši stěhováci jsou velmi šikovní a v Nymburku se vyznají. Poradí si s úzkými uličkami i se stěhováním v historické budově, kde musí být obzvlášť opatrní. Udělají vše, co Vám na očích uvidí, a s jejich prací budete určitě velmi spokojeni.

Přijedou, přivezou s sebou krabice i výplně a pustí se do díla. Veškeré vybavení zabalí do krabic a zabezpečí, aby se mu při převozu nic nestalo. Pomohou Vám rozmontovat nábytek, odpojit elektroniku a vše naloží do auta. V autě se můžete svézt s nimi, až dvě osoby. Po příjezdu na místo všechny věci vyloží a narovnají na své místo, aby bylo vše, jak má být. Navíc, nepotřebné věci odvezou a ekologicky zlikvidují, abyste ani s tímto neměli starosti.

Z Nymburka je to blízko do mnoha měst – Prahy, Poděbrad nebo Kolína, … my Vás ale odstěhujeme kamkoli po EU, stačí jen říct a může se jet. Užijte si to, že se nemusíte vůbec o nic starat. Stěhováním to ale jenom začíná. Zaměřujeme se i na další práce, jako je vyklízení, likvidace, balení vybavení, autodoprava a manuální výpomoc. 

Cena stěhování  Nymburk

Z našich služeb si určitě vyberete a za našich nízkých cen budete navíc příjemně překvapení. Pro představu se podívejte na naše webové stránky, nebo si rovnou zavolejte pro přesnou kalkulaci. Těšíme se na Vás.

Vzhledem k přidaným kilometrům se nevyplatí si nás volat k malému stěhování. (Pokud se nestěhujete do Prahy). U většího stěhování to je samozřejmě o něčem jiném a určitě se dohodneme.

Stěhování Nymburk

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.

Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.

U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná