Stěhování Česká republika

Z Prahy do Hodonína? Z Benešova do Varů? Pro nás žádný problém. Stěhujeme po celé České republice.

Stěhování po České republice

Co stěhujeme? Cokoliv. Kam stěhujeme? Kamkoliv po České repulice.  

 

Nabízíme komplexní stěhovací služby v rámci celé České republiky

Ať už stěhujete dům, byt, firmu, sklad, vybavení obchodu, nebo třeba jen pár kusů nábytku či krabic. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Práce zajišťují zkušení, pečliví a vstřícní pracovníci. Každý stěhovací tým disponuje potřebným vybavením a veškerým obalovým materiálem. Zajistíme potřebné montáže, obalení stěhovaných věcí, bezpečnou manipulaci a důsledné upevnění v nákladovém prostoru stěhovacího vozu.

Stěhování z Prahy/ Stěhování do Prahy

Jsme pražskou firmou, která zajišťuje stěhovací služby po celé České republice i EU. Stěhování které se s námi opravdu vyplatí je stěhování v rámci Prahy, stěhování v rámci Středočeského kraje a stěhování z Prahy nebo do Prahy nebo stěhování při kterém je Praha (+- 30 km) v přepravní trase. Bohužel stěhování nebo přeprava typu Písek – Hradec králové se Vám vzhledem ke přidaným kilometrům s námi běžné nevyplatí. Výjímku tvoří tzv.vytěžovací stěhování a přepravy.

Přeprava nábytku po České republice

Naše firma disponuje mnoha stěhovacími vozy.
Všechny vozy jsou pravidelně servisovány a přepravu zajišťují naši zkušení řidiči, nemusíte se tedy obávat o nenadále komplikace během převozu.

Součástí manipulace i transportu je pojištění do 1.000.000,- kč.

Cena stěhování po České republice

Otázka peněz je nejen dnes důležitá a my chápeme, že stěhování Vám nemůže výrazně narušit rozpočet. Proto máme příznivé ceny a nabízíme slevy pro studenty,seniory a rodiny s dětmi. Účtujeme dle pevného ceníku, bez skrytých příplatků. Odhadní cenu služby nebo cenový tarif prací Vám vždy sdělíme předem. Účtování je přehledné na základě předchozí domluvy.

Průběh stěhování po ČR od začátku do konce

1a. Zavolejte nám

Pokud potřebujete předběžné informace ohledně stěhování Vaší domácnosti je nejlepší nám zavolat. Vyslechneme Váš požadavek a zeptáme se na základní informace k celému stěhování.

l

1b. Vyplňte formulář

Pokud máte jasnou představu co chcete a potřebujete vyplňte poptávkový formulář. Nezapomeňte vyplnit kolonku s telefonním číslem a emailem.

w

2. Co od nás můžete při prvním kontaktu očekávat?

Předběžné zhodnocení, případně žádost o další specifikaci. V případě zájmu nastínění podmínek a radu s přípravami.

 

U

3. Prohlídka

Mimo Prahu možná pouze pří velkém stěhování, po předchozí komunikaci s předběžně dojednanými podmínkami.

 

4. Nabídka

Nabídku vypracujeme na základě Vašich požadavků. Pokud pro Vás bude nabídka vyhovující, můžeme si potvrdit termín stěhování.

 

+

5. Před stěhováním

Nahlédněte do sekce tipy a rady. Pokud by jste měli nějaký problém, hlavně se nestresujte, zavolejte nám a vše společně vyřešíme. Pokud budete mít jakýkoliv jiný dotaz. Neváhejte volat. Na vše odpovíme.

*

6. Stěhování

Přijedeme ve smluveném čase, začneme balit, demontovat, nakládat a v opačném pořadí na nové adrese. Nic složitého! Podstatná je předchozí domluva,naplánování prací a celková příprava.

/

7. Po stěhování

Vše už má své místo. Ještě zbývá vybalit věci s krabic a je hotovo. Platba se odvíjí od původní domluvy, účtování je jasné a přehledné.

8. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi když nás doporučíte dál.Děkujeme Vám!

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná