Malé stěhování Praha

Pokud potřebujete přestěhovat jednu či dvě místnosti a je jedno jestli jde o kancelář či garsonku, tak právě pro Vás je vhodné malé stěhování a nejen po Praze.

Co je to malé stěhování a pro koho je určené?

Potřebujete přestěhovat malý byt o jedné či dvou místnostech? Nebo jednu malou kancelář? Tak přesně pro tyto případy je nejlepší malé stěhování. Malé stěhování provádíme po Praze a okolí. A co je na malém stěhování zajímavé?  Cena a rychlost. 

Cena a rychlost, to jsou největší výhody malého stěhování

Pokud budeme stěhovat jednu až dvě místnosti pošleme k vám dva naše proškolené stěhováky a jedno menší stěhovácké auto. Malé stěhování jde velmi rychle. Drobné věci si můžete zabalit sami do krabic na stěhování, které Vám rádi zapůjčíme a to zdarma. O zbytek se postaráme my.

Samozřejmostí je domontáž a opětovná montáž nábytku, nebo likvidace starého spotřebiče či vysloužilého nábytku. Záleží jen na vašem přání.

Malé stěhování Praha

A kolik takové malé stěhování Praha stojí

Pokoje a malé byty
od 1200 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Malé kanceláře
od 1500 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Jak malé stěhování probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.
Z

2. Vyhodnocení

Vzhledem k tomu že se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.
+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Malé stěhování po Praze a okolí je naše specializace. Podívejte se sami.

Často se říká, že je lepší 10 x vyhořet, než se jednou stěhovat.  S námi se budete stěhovat rádi. Podívejte se jak a co už jsme stěhovali.

A co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Pro hodnocení bychom potřebovali víc hvězdiček, ale nejsou tu. Firmu VEKTOS jsme si vybrali z několika nabídek a byla to skvělá volba. Stěhovali jsme velký a plně vybavený 3+1. Že to bude ve výchozím místě 6. patro bez výtahu (odpojen majiteli domu), s tím se počítalo. Že se ale během přesunu porouchá výtah v cílovém místě už ne. Takže to 6. patro bez výtahu bylo nakonec na obou koncích. Stěhování začalo v sobotu ráno a skončilo v pondělí odpoledne. Všechno pečlivě zabaleno a naloženo. Pánové byli nesmírně milí, slušní, pracovití a dobře naladění, což jim navzdory okolnostem vydrželo po celou dobu. Konečná cena byla díky aktuálním okolnostem vyšší než původně domluvená, ale naprosto zaslouženě. Firma nejen odvedla naprosto profesionální výkon, ale spolupráce byla fajn i po stránce lidské. Moc rádi doporučujeme.

Alena Kulhánková

Blanka Stabler

Velmi spokojení. Jakub nepoužívá slova "problém, paninko, apod." Jedná profesionáně, rychle. Sám práci dobře organizuje. Nábytek si případně sám obalí tak, aby se při stěhování nepoškodil. Cena také velmi příjemná. Děkujeme.

Martina Křepelka

Byla jsem maximálně spokojená. Naprosto profesionální přístup, rychlé jednání a kvalitně odvedená práce. V dnešní době člověk rád ocení takové služby. Vřele doporučuji.

Jaroslava Novotná

Velmi profesionální služba. Stěhování z rodinného domu s točitým schodištěm do rodinného domu s ještě horším točitým schodištěm. Co nešlo dveřmi šlo oknem, co se nevešlo to mrknutím oka rozebrali a pak zase složili. Neslyšela jsem od nikoho z týmu jedinou připomínku že něco nejde nebo je to složité. Neslyšela jsem jediné slovo nadávky při práci. Zkrátka profíci. Je velmi povznášející v dnešní době natrefit na takovou službu. Děkuji Jakubovi Malému a jeho partě Vektos.

Renata Červenková

Zaujalo vás naše malé stěhování? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná