Levné stěhování s vektos

Není levné stěhování, jako levné stěhování s firmou Vektos. Cena je předem stanovená, žádné vícenáklady, vše podle dohody. A navíc vstřícný přístup, milí stěhováci, profesionalita a spolehlivost.  Takhle by podle nás mělo vypadat levné stěhování.

Levné stěhování a kvalitně? S Vektos žádný problém!

Čeká Vás stěhování? Máte obavy, že se nedoplatíte? Nebojte se a zavolejte si profesionální partu stěhováků Vektos. V případě menšího stěhování Vám cenu dokážeme sdělit i bez obhlídky na místě. Pokud se jedná o větší stěhování, navštíví vás náš technik, který s Vámi vše projde a sdělí vám cenu. Také se dozvíte co všechno stěhování s námi obnáší, co je v ceně a zjistíte proč je to levné stěhování. Ne vždy je ta nejnižší cena také nejvýhodnější (nejlevnější) a spíše záleží co za své peníze dostanete. Takže pokud chcete ušetřit nejen peníze, čas ale hlavně nervy, vyzkoušejte opravdu levné stěhování Vektos.

Levné stěhování provádíme nejen po celé Praze a okolí, ale i po České republice a Evropské unii. Naším cílem je Vaše spokojenost a proto se vždy snažíme, aby vše proběhlo bez problémů. Pro každý případ máme pojištění manipulace, manipulačních prostor a přepravy do 1.000.000,- kč. V případě potřeby ho můžeme navýšit. Rychlost je také naše doména, ale nikdy na úkor kvality. Držíme se hesla: Rychle, levně, kvalitně! Nevěříte? Přesvědčíme vás!

Levné stěhování to je stěhování Vektos

Stěhování Vektos rychle levně kvalitně

A kolik takové levné stěhování stojí

Pokoje a malé byty
1200 Kč až 3500 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Střední byty
1800 Kč až 6000 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Vetší byty
5500 Kč až 10000 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Velké byty, rodinné domy, komerční prostory
cena individuální na základě obhlídky

Jak levné stěhování probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.
Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.
U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.
+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Levné stěhování je naše specializace. Přestěhujeme téměř vše. Stěhujeme po Praze a okolí, po celé ČR a nebojíme se ani Evropy.

Často se říká, že je lepší 10 x vyhořet, než se jednou stěhovat.  S námi se budete stěhovat rádi. Podívejte se jak a co už jsme stěhovali.

A co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Pro hodnocení bychom potřebovali víc hvězdiček, ale nejsou tu. Firmu VEKTOS jsme si vybrali z několika nabídek a byla to skvělá volba. Stěhovali jsme velký a plně vybavený 3+1. Že to bude ve výchozím místě 6. patro bez výtahu (odpojen majiteli domu), s tím se počítalo. Že se ale během přesunu porouchá výtah v cílovém místě už ne. Takže to 6. patro bez výtahu bylo nakonec na obou koncích. Stěhování začalo v sobotu ráno a skončilo v pondělí odpoledne. Všechno pečlivě zabaleno a naloženo. Pánové byli nesmírně milí, slušní, pracovití a dobře naladění, což jim navzdory okolnostem vydrželo po celou dobu. Konečná cena byla díky aktuálním okolnostem vyšší než původně domluvená, ale naprosto zaslouženě. Firma nejen odvedla naprosto profesionální výkon, ale spolupráce byla fajn i po stránce lidské. Moc rádi doporučujeme.

Alena Kulhánková

Blanka Stabler

Velmi spokojení. Jakub nepoužívá slova "problém, paninko, apod." Jedná profesionáně, rychle. Sám práci dobře organizuje. Nábytek si případně sám obalí tak, aby se při stěhování nepoškodil. Cena také velmi příjemná. Děkujeme.

Martina Křepelka

Byla jsem maximálně spokojená. Naprosto profesionální přístup, rychlé jednání a kvalitně odvedená práce. V dnešní době člověk rád ocení takové služby. Vřele doporučuji.

Jaroslava Novotná

Velmi profesionální služba. Stěhování z rodinného domu s točitým schodištěm do rodinného domu s ještě horším točitým schodištěm. Co nešlo dveřmi šlo oknem, co se nevešlo to mrknutím oka rozebrali a pak zase složili. Neslyšela jsem od nikoho z týmu jedinou připomínku že něco nejde nebo je to složité. Neslyšela jsem jediné slovo nadávky při práci. Zkrátka profíci. Je velmi povznášející v dnešní době natrefit na takovou službu. Děkuji Jakubovi Malému a jeho partě Vektos.

Renata Červenková

Zaujalo vás naše levné stěhování? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná