Levné stěhování Praha

Nebo chceteli levné stěhování po Praze. A v čem je jiné levné stěhování Praha s firmou Vektos? Cena je předem stanovená, žádné vícenáklady, vše přesně podle dohody a nabídky. Profesionalita, spolehlivost a lidský přístup.  Tohle je podle nás levné stěhování po Praze s Vektosem.

Levné stěhování Praha neboli levné stěhování po Praze? Se stěhováky Vektos žádný problém!

Čeká Vás stěhování po Praze a oklí? Bojíte se vysoké ceny? Nebojte se a zavolejte si profesionální partu stěhováků Vektos. Pokud se jedná o stěhování malého bytu nebo menšího rozsahu dokážeme Vám udělat cenovou kalkulaci na základě telefonického rozhovoru. Technik zjistí vše potřebné a vy budete cenu znát téměř okamžitě. Pokud nechcete nikomu volat a zajímá vás orientační cena kokněte na náš ceník stěhování.

V případě stěhování větších bytů, domů či kanceláří navštíví vás náš technik, který s Vámi vše projde a sdělí vám cenu. Informuje cás co takové levné stěhování po Praze obnáší, co je potřeba zajistit, co vše je v ceně atd… Nyní už budete znát nejen cenu, ale i vše co za svoje peníze dostanete, takže budete vědět co je to opravdu levné stěhování Praha s Vektosem.

Není levné stěhování jako levné stěhování s Vektos

Levné stěhování provádíme nejen po celé Praze a okolí, ale i po České republice a Evropské unii. Naším cílem je spokojený zákazník.  Jsme připraveni téměř na vše a proty ostatní případy máme pojištění manipulace, manipulačních prostor a přepravy do 1.000.000,- kč. V případě potřeby ho můžeme navýšit.

Tak co už věříte, že i levné stěhování po Praze může být pohodička? Vyzkoušejte nás! Rádi Vás o tom přesvědčíme. Naše mottto je: Spolehlivost, Profesionalita a lidský přístup za přijatelné ceny.

Levné stěhování Praha neboli levné stěhování po Praze

A kolik takové levné stěhování Praha stojí

Pokoje a malé byty
1200 Kč až 3500 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Střední byty
1800 Kč až 6000 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Vetší byty
5500 Kč až 10000 Kč

(Ceny jsou orientační. Cena je odvislá od množství přepravovaných věcí, vzdálenosti, transportní trasy a mnoho dalších věcí. Přesnou nabídku nezávazně zpracujeme po specifikaci právě Vašeho stěhování.)

Velké byty, rodinné domy, komerční prostory
cena individuální na základě obhlídky

Jak levné stěhování Praha probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář, nebo pošlete email a sdělte nám, co pro Vás můžeme udělat.
Z

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba, přijedeme na prohlídku.
U

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.
+

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací. Účtování je jasné a přehledné.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Levné stěhování Praha neboli levné stěhování po Praze je naše specializace. Přestěhujeme téměř vše byty, domy, knceláře. Stěhujeme nejen po Praze a okolí, ale po celé ČR.

Často se říká, že je lepší 10 x vyhořet, než se jednou stěhovat.  S námi se budete stěhovat rádi. Podívejte se jak a co už jsme stěhovali.

A co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Pro hodnocení bychom potřebovali víc hvězdiček, ale nejsou tu. Firmu VEKTOS jsme si vybrali z několika nabídek a byla to skvělá volba. Stěhovali jsme velký a plně vybavený 3+1. Že to bude ve výchozím místě 6. patro bez výtahu (odpojen majiteli domu), s tím se počítalo. Že se ale během přesunu porouchá výtah v cílovém místě už ne. Takže to 6. patro bez výtahu bylo nakonec na obou koncích. Stěhování začalo v sobotu ráno a skončilo v pondělí odpoledne. Všechno pečlivě zabaleno a naloženo. Pánové byli nesmírně milí, slušní, pracovití a dobře naladění, což jim navzdory okolnostem vydrželo po celou dobu. Konečná cena byla díky aktuálním okolnostem vyšší než původně domluvená, ale naprosto zaslouženě. Firma nejen odvedla naprosto profesionální výkon, ale spolupráce byla fajn i po stránce lidské. Moc rádi doporučujeme.

Alena Kulhánková

Blanka Stabler

Velmi spokojení. Jakub nepoužívá slova "problém, paninko, apod." Jedná profesionáně, rychle. Sám práci dobře organizuje. Nábytek si případně sám obalí tak, aby se při stěhování nepoškodil. Cena také velmi příjemná. Děkujeme.

Martina Křepelka

Byla jsem maximálně spokojená. Naprosto profesionální přístup, rychlé jednání a kvalitně odvedená práce. V dnešní době člověk rád ocení takové služby. Vřele doporučuji.

Jaroslava Novotná

Velmi profesionální služba. Stěhování z rodinného domu s točitým schodištěm do rodinného domu s ještě horším točitým schodištěm. Co nešlo dveřmi šlo oknem, co se nevešlo to mrknutím oka rozebrali a pak zase složili. Neslyšela jsem od nikoho z týmu jedinou připomínku že něco nejde nebo je to složité. Neslyšela jsem jediné slovo nadávky při práci. Zkrátka profíci. Je velmi povznášející v dnešní době natrefit na takovou službu. Děkuji Jakubovi Malému a jeho partě Vektos.

Renata Červenková

Zaujalo vás naše levné stěhování Praha? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná