Kam se starým nábytkem ?

Služba každého kousku nábytku jednoho dne skončí. Ať už z důvodu opotřebení, nevhodnosti do nového bytu, nebo jednoduše proto, že si chcete udělat radost. 

Rádi vám pomůžeme s levným stěhováním i montáží nového nábytku.

Otázka pak zní: „Co s tím nepotřebným nábytkem ?“

Možností je několik:

 • Prodej nábytku – pokud je předmět ještě v pěkném stavu, často si najde svého kupce a Vám to přinese ještě nějakou tu korunku do prasátka.
 • Přenechání starého nábytku za odvoz – nábytek který je již příliš opotřebený na to, aby se dal prodat, lze nabídnout tzv. „za odvoz“. Tato alternativa je oproti likvidaci určitě schůdnější, a to z vícero důvodů. Stejně jako u prodeje Vám to ulehčí starosti s likvidací + jako bonus ještě může někomu udělat radost.
 • Likvidace nábytku – poslední tažení našeho bytového vybavení. A jak na to ? Tomu budeme věnovat zbytek článku.

Jak na likvidaci nábytku ?

Máme 3 možnosti jak se zbavit starého nábytku:

 • Vyhození do veřejného velkoobjemového kontejneru
  Každá městská část a obec pravidelně přistavuje tyto kontejnery na velkoobjemový odpad. Adresy a termíny umístění se uveřejňují na vývěsce Obecního úřadu, nebo na webových stránkách Vaší lokace. Pokud máte jen několik menších kusů nábytku a na vyhození nespěcháte, je pro Vás tato varianta nejlepší.
 • Objednání soukromého velkoobjemového kontejneru
  Varianta vhodná pro větší množství věcí z různých materiálů. Ideální pro vyklízení např. velkých sklepů, půd, nebo déle neobývaných plně vybavených prostor. Přistavení, naplnění a odvoz kontejneru pro Vás rádi zajistíme.
 • Odvoz nábytku na sběrný dvůr
  Jednoduše naložíte nepotřebný nábytek do kufru auta, na vozík, nebo si při větším množství zavoláte likvidaci nábytku Vektos a vše poputuje na nejbližší sběrný dvůr. Na sběrném dvoře se s výjimkou těžko likvidovatelných materiálů ( pneumatiky, skelná vata, apod.) nic neplatí. Pouze se dokládá místní příslušnost dle OP. Např. máte v občanském průkazu zapsané bydliště na Praze 4, vyhledáte a vše bezplatně vyhodíte ve sběrném dvoře v ul. Zakrytá na Praze 4.

Seznam pražských sběrných dvorů najdete zde:

A nezapomeňte, že si na likvidaci nábytku můžete vždy zavolat naši službu Vektos.

Stěhujeme po Praze i celé ČR

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná