Jak na stěhování v době koronaviru ?

Koronavirus a omezení, které s sebou nese, komplikují spoustu běžných věcí. Jednou z nich je i stěhování. Stěhovat se v době lockdownu můžete (nejedná – li se o úplný lockdown, který probíhal např. v březnu 2020), nikdo vás nebude pokutovat za něco, co už máte dohodnuté. Pokud končíte ve stávajícím bytu či domě a nemůžete tam zůstat déle, bez obav se přestěhujte. Jak na to?

V prvé řadě si najděte odbornou firmu, která stěhování domu či bytu zvládne za vás. U stěhování celé domácnosti se opravdu nevyplatí snažit se svépomocí.

Stěhování v době koronaviru

Stěhovat se během lockdownu – Ano, ale !

Stejně jako u jiných činností, při kterých se setkáváte s ostatními lidmi, je nezbytné dodržovat nějaká základní pravidla, abychom se zbytečně nevystavovali možnosti přenosu koronaviru. S tím v první řadě souvisí i správný výběr profesionální stěhovací firmy. 

V této době sebou „profesionalita“ nenese pouze umění stěhování dobře zrealizovat, ale také vědomí toho, že je nutné přijmout preventivní opatření. Přeci jen se pohybujeme v uzavřených prostorech.

S námi se obávat nemusíte. 

Ve Vektos jsme přijali taková preventivní opatření, abychom eliminovali, nebo přinejmenším minimalizovali rizika. 

  • Všichni pracovníci jsou povinni během celé pracovní doby nosit roušky a ochranné rukavice.
  • Každá posádka je vybavena dezinfekcí a pravidelně čistí kabinu i nákladový prostor vozu
  • Vyhýbáme se zbytnému kontaktu se zákazníky. ( Podávání rukou, dodržování odstupu.)
  • Všichni pracovníci byli poučeni o preventivních opatřeních.( Pravidelné měření teploty, posílení imunity, eliminace rizikového chování i mimo pracovní dobu.)
  • Neumožňujeme zákazníkům možnost spolujízdy našimi vozy.
  • V případě, že by se u nás nákaza vyskytla, přerušíme  provoz do doby, než situaci vyřešíme individuálním testováním, příp. karanténou. (Z tohoto důvodu se předem omlouváme za možné případy zrušení dojednané zakázky. V této situaci bychom za sebe našli adekvátní náhradu.)

 

Dodržování preventivních opatření vyžadujeme i od našich zákazníků. Běžná zavedená opatření považujeme na Vaší straně za samozřejmost. Nejsou ale vhodné např. situace, kdy ke stěhování přizvete na pomoc známé nebo členy širšího rodinného kruhu. 

V krajních případech bychom byli nuceni práce ukončit.

Pevně věříme, že tuto složitou dobu společně překonáme.

(Vždy platí aktuální zavedená opatření. Nejste – li si jistí aktuálními možnostmi, neváhejte nás kontaktovat. Na dispečinku fungujeme i v dobách přísných opatření.)

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná