Jak na poptávku stěhovacích služeb

Téma tohoto článku je základem spokojenosti s výsledkem každého vztahu dodavatel – zákazník.
Ve stručnosti bych hlavní myšlenku definoval takto: Dobře napsaná poptávka je v důsledku klíčem k Vaší spokojenosti s průběhem, výsledkem i finální cenou služby“.

Proč tomu tak je ?

V případě, že máme ke stěhování veškeré informace, můžeme Vaše přestěhování naplánovat tak, aby celý proces proběhl perfektně tj. k Vaší maximální spokojenosti. Ostatně na to máme vybavení i zaběhlé postupy, které vycházejí z mnoha let zkušeností.

Předejte co nejvíce informací

Abych vše upřesnil, tak samozřejmě nikdo neočekává, že z patra napíšete všeobsahující poptávku, která bude specifikovat přesně to, co potřebujeme ke stěhování vědět. Proto Vás poptávkou provedeme, na vše se doptáme nebo v lepším případě přijedeme na prohlídku. Přesto se nám občas stává, že zákazník něco opomene. Bývají to nejčastěji věci, které pochopitelně každému kdo se 10x za život nestěhoval hned nedojdou. Bohužel jsou to právě ty drobnosti, které když se nastřádají, tak celý proces značně zkomplikují a ve výsledku dovedou k nepříliš zdárnému konci celé spolupráce.

Jak má poptávka stěhovacích služeb vypadat 

Pro představu uvedu příklad, ve kterém  do () doplním informace, které této poptávce chybí.

V termínu 10.4.2020 poptáváme stěhování z Prahy 1 na Prahu 6. Potřebujeme přestěhovat manželskou postel ( včetně montáže ) , šatní skříň ( včetně montáže ), 3 komody, jídelní stůl ( velký skleněný stůl ), 4 židle, malý gauč, pračku, lednici ( dvoukřídlou tzv. americkou lednici ), TV a cca 15 krabic, ( lampu, 2 noční stolky, 2x větší reproduktor, 2x větší kytku ).
V bodě A je 2NP s  výtahem kam se vše vejde ( výtah staví v mezipatře, ne na úrovni podlaží ), parkovat se dá před domem, z ulice do domu je to po rovině.
V bodě B je to rodinný dům, parkování na pozemku, Postel, šatní skříň a 1 komoda půjde do prvního patra.  Měřili jsme schodiště, vše by mělo projít.  Vše ostatní půjde do přízemí. ( Potřebujeme zabezpečit podlahy, jsou náchylnější na poškození.)

I drobnost se počítá

Každá z těchto informací je opravdu důležitá. Tím, že s Vašimi potřebami nebudeme předem přesně seznámeni se dostaneme do situace, kdy se celá realizace protáhne, prodraží, nebo se něco poškodí. Proto se nebojte v poptávce stěhovacích služeb zmínit každou drobnost, která Vás napadne. V důsledku je to ta nejlepší cesta k Vaší celkové spokojenosti.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

 

* takto označená políčka jsou povinná