Stěhování Praha

Stěhujeme cokoliv si budete přát. Stěhujeme kamkoliv po celé Praze. Když stěhování, tak od profíků Vektos.

Mnohokrát jsme slyšeli, že je lepší vyhořet, nežli se stěhovat a také jsme mnohokrát dokázali, že to nemusí být pravda. Pokud máte ty správné stěhováky. Ano. Nás ! Máme za sebou stovky zakázek stěhování po Praze a stejně tak spokojených zákazníků. 10 let zkušeností je 10 let zkušeností. Navíc Vaše spokojenost je důvod, proč se každé stěhování snažíme zvládnout na 110%.

Kdo tedy jsme ?

Jsme profesionální stěhovací služba. Jsme stěhováci z Prahy. Jsme stěhování Vektos.

A co stěhujeme ?

Jednoduše cokoliv. Nejčastěji ale stěhujeme byty, kanceláře, sklady, obchody, školy, hotely a těžká břemena. Zkrátka vše co si představíte pod pojmem stěhování.

A kam stěhujeme ?

No kamkoliv! Hlavně po celé Praze a okolí. Ale umíme to i po České Republice a Evropské unii. Běžnou součástí každého stěhování s námi je pečlivé obalení nábytku, jeho demontáž a montáž v případě větších kusů, odpojení spotřebičů a rozmístění všech věcí na nové adrese dle vašich přání. Také můžeme zapůjčit krabice, zabrat parkovací místa, zabezpečit výtahy a pracovní trasy, upozornit sousedy na blížící se stěhování i vykomunikovat přístupové cesty se správou budov. Jednoduše zařídíme vše, s čím takové stěhování souvisí. Můžeme se tady rozepisovat o tom jak jsme rychlí, spolehliví, pečliví a ve všech ohledech nejlepší. To je sice pravda :-), ale nebudeme se tu přeci chválit sami.

Raději to necháme na vás, na našich spokojených zákaznících.

Stěhování Praha
Stěhování Praha

Co na to říkáte vy. Naši zákazníci

Stěhování proběhlo rychle, bez sebemenších problémů. Pánové byli milí, usměvaví a nenechali nás zvednout jedinou krabici. Co jsme neměli řádně nachystané, sami připravili k převozu. Dokonce nám nad rámec zapojili pračku a sestavili dohromady se sušičkou. S jejich službami jsem byla opravdu velmi  spokojena! Mohu všem vřele doporučit.

Danca M.

Rychle, kvalitně, profesionálně přestěhovali nábytek, který před tím ještě kvalitně obalili.
Naprostá spokojenost. Doporučuji!!!

Jana C.

Vse probehlo v naprostem poradku, bez problemu a v rychlosti. Pan Jakub byl slušný, příjemný, komunikativni a hlavne 100% spolehlivý. Za mě tedy velka spokojenost a doporuceni!

Lucie E.

Jednali velmi profesionálně, rychle. Přijeli na čas, práci si velmi dobře zorganizovali.
Nabídli řešení, přichází s nápadem jak lépe věci přemístit. Nepoužívají slovo problém a to si velmi cením. Naše rodina byla se stěhováním a přístupem velmi spokojena. Děkujeme a doporučujeme.

Martina I.

Super rychly, prijemny a ochotny. Klaplo bez jedine chybicky…urcite doporucuji.

Markéta K.

Skvělý a profesionální servis. Chlapi byli rychlí, ochotní a přátelští. Nábytek zabalili, odvezli a rozmístili, prostě paráda.
Všem vřele doporučuji!!

Pavel H.

Jak spolupráce s námi probíhá? Vezmeme to pěkně krok za krokem.

w

1. Kontaktujte nás

Zavolejte, vyplňte poptávkový formulář nebo pošlete email a sdělte nám co pro Vás můžeme udělat.

l

2. Vyhodnocení

Pokud se jedná o malý objem prací, není nutná prohlídka a všechny informace včetně cenového odhadu Vám řekneme po telefonu nebo sdělíme emailem. Pokud je potřeba přijedeme na prohlídku.

3. Prohlídka

Technik si vše prohlédne, přeměří, zapíše. Dohodne se s Vámi na postupu prací, poradí s přípravou, naplánuje nejefektivnější variantu a vyhotoví kalkulaci ceny. Prohlídka je nezávazná a je zdarma.

4. Rezervace termínu

Termín lze rezervovat po telefonu, emailem nebo při prohlídce. Jakmile Vám rezervaci potvrdíme, můžete s námi na 100% počítat.

.

5. Průběh prací

Přijedeme ve smluveném čase. Práce probíhají dle dohody a předchozího naplánování. Platíte vždy až po dokončení a překontrolování prací, účtování je jasné a přehledné.

.

6. Byli jste spokojeni ?

Věříme, že ano. Najděte si prosím chvilku a napište nám referenci. Budeme také rádi, když nás doporučíte dál. Děkujeme Vám.

Cena stěhování po Praze

Jsou 4 možnosti jak zjistit cenu stěhování s námi.

Zavolejte nám

Pokud se jedná o menší objem práce, tak Vám přesný cenový odhad vypočítáme po několika dotazech po telefonu. Pokud se jedná o větší objem práce, tak Vám cenu spočítáme.

Na prohlídce

Osobní schůzka u Vás doma nebo v kanceláři, při které se s naším technikem na všem dohodnete a obdržíte přesný cenový odhad.

Nezávazná poptávka

Vyplňte náš rozšířený formulář a my Vám na základě informací z něj cenu během chvíle spočítáme.

Ceník stěhování

Nahlédněte do našeho ceníku. Zjistíte veškeré sazby a orientačně si můžete cenu vypočítat během okamžiku samy.

Zaujaly vás naše služby? Napište si o cenovou kalkulaci.

Samozřejmě nezávazně a zdarma. Vyplňte níže formulář a hned budete vědět cenu a co to obnáší.
Nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 735 508 608.

6 + 11 =

Stěhování Vektos

Vektos je profesionální firma, která nabízí širokou škálu služeb. Hlavním bodem našeho podnikání jsou stěhovací služby. Stěhování provádíme na velmi vysoké úrovni a za zajímavé ceny. I další služby které nabízíme jsou té nejvyšší kvality. Ať se jedné o autodopravu, montáže nábytku či likvidace a vyklízení.

Sledujte nás na Facebooku

Máte dotaz? Napište nám!